Opekačka na fare

V sobotu, 9. augusta 2014 podvečer okolo 17:00 hod. sa začala opekačka na fare na Pereši. Dobre sa to číta, že na fare, nie? Teda lepšie povedané pri fare. Akurát že každý mal možnosť nahliadnuť za múry hrubej stavby fary na Pereši. Po malej prehliadke nasledovalo občerstvenie, ktoré bolo v rukách novozvolených kurátorov farskej ekonomickej a pastoračnej rady. Aj touto cestou im ĎAKUJEME. No jednoducho povedané, neodolateľná chuť gulášu spôsobila, že sa minul neuveriteľným tempom. Ale postupne sme premohli hlad ostatnými dobrotami z grilu :) Kým si mnohí sedeli pri stoloch a rozprávali sa, tí najmladší, až po tých starších si zmerali svoje sily v rôznych súťažiach, ktoré pre nich pripravili mladí. Čakalo ich aj vyhodnotenie a veľký potlesk :) Pekné počasie pridalo k príjemnej atmosfére a my si vo farnosti môžeme priať, aby Boh požehnával všetky ďalšie podujatia, ktoré nám napomáhajú tvoriť živé farské spoločenstvo. Vďaka všetkým organizátorom a tým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhali pri tomto podujatí. Viac farby vo fotogalérii.