Rodinný výlet na Drienkovú Skalu

V sobotu, 11.7.2020 sme sa s rodinami vybrali na Drienkovú skalu. Stretli sme sa o 9.00 na parkovisku pred kostolom a autami sme sa presunuli smer Ružín. Od parkoviska to bola dobrá hodina, kým sme tam došli. Skrátili sme si cestu príjemnými rozhovormi, nakoľko nejde o žiadne veľké stúpanie a preto zostáva dostatok dychu na komunikáciu. Občas sme urobili malú prestávku, lebo slniečka sme mali dostatok a tak bolo treba dopĺňať tekutiny. Všetci sme si vydýchli, keď sme vystúpili na Drienkovu skalu a kochali sa pohľadom na kľukatú rieku Hornád. Urobili sme si foto a po malom občerstvení sme pokračovali ďalej, až ku ohnisku, kde sme vybalili svoje dobroty. Keď sa opeká v partii, to proste ináč chutí. Ohnisko sme mali medzi stromami, v tieni, čo bolo na ten horúci deň veľmi príjemné. Pred a po jedle sme sa pomodlili časť ruženca ako vďaku za nádherné chvíle. Napokon sme sa družne pobrali ku svojim autám a ešte pred cestou sme sa osviežili chladným nápojom v reštaurácii. Mnohí boli na tomto mieste prvý raz a z ich rozprávania odporúčam navštíviť toto miesto pre kohokoľvek, kto prejde pár km pešo 😊 Vo fotogalérii to máte aj s obrazom. S pozdravom Martin Novotný, farár