S rodinami v Bardejovských Kúpeľoch

Slnečný víkend nám dobrý Boh doprial v dňoch 9. – 11. septembra 2016, kedy sme sa s rodinami vybrali do Bardejovských Kúpeľov. Názov pobytu bol veľavravný – Wellness s duchovným slovkom. Spolu nás bolo 46 ľudí – od najmladších po skôr narodených z Lorinčíka a Pereša.

Strávili sme pekný čas, kedy sme si dobre oddýchli, našli si čas pre seba, pre rodinu a pre tých najbližších. Penzión Augustineum bol pekne pripravený a chutné jedlo tiež nechýbalo.. blízko neďaleký bar s vôňou kvalitnej kávy až po dobre načapované pivo:)

Vrcholom pobytu bola nedeľňajšia sv. omša, pri ktorej spievali deti a mladí. Bolo na nej cítiť radosť a Božie požehnanie. Určite sa ku kvalite pobytu podpísali aj večerné chvíle strávené spoločne v jedálni, či kvalitná prechádzka v prírode, vonkajšie a vnútorné bazény…

Bohu vďaka za nádherný čas… a verím, že sa splnia priania mnohých, aby sme podobné pobyty opakovali znova :)