Wellness s duchovným slovkom pre rodiny (9.-11. september 2016)

So začiatkom nového školského roka začne aj štvrtý rok fungovania farnosti Najsvätejšej Trojice s filiálkou Lorinčík. Táto mladá farnosť má v sebe obrovský potenciál, je tu veľa mladých rodín, ľudí, ktorí tu zapúšťajú svoje korene. Zároveň je to prostredie ktoré sa ešte len oťukáva, spoznáva. K lepšiemu a ľahšiemu spoznávaniu susedov by mal napomôcť aj víkend strávený v Bardejovských kúpeľoch, ktorí je zvlášť určený pre rodiny.

Druhý septembrový víkend (9. – 11. september 2016) pozývam rodičov s deťmi do krásneho prostredia v Bardejovských Kúpeľoch. Počas víkendu nás privíta nádherná okolitá príroda, blízky wellness, či kaplnka, ktorá je súčasťou objektu. Aj takým spôsobom chceme v rámci farnosti spoločne stráviť čas. Po dobrej večeri si radi sadneme k poháru dobrého vínka a prehodíme nejaké to slovko…

Cena za víkendové ubytovanie a plnú penziu na dospelú osobu je 44 Eur. Hláste sa prosím emailom – farnostperes@gmail.com

Viac info na www.augustineum.sk